קיבלתם הצעת מחיר גבוהה? אמרו לכם שאתם צריכים הרמת סינוס ? תביאו את ההצעה ותקבלו 20% הנחה מראש

השתלת שיניים קומפרסיבית ביום אחד וקבלת שיניים מיידית ללא הרמות סינוס והשתלות עצם

יש הרבה מרפאות שיניים, אבל רק אחת מציעה שתלים במהירות וללא כאב וגם בלי הרמת סינוס

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות מלאו את הטופס:

(כתובת: צייטלין 1, תל אביב. קומה א)

המרפאה של ד"ר מוחסן בתל אביב, מומחית בהשתלת שיניים, מציעה:

ניסיון רב בהשתלות שיניים

מיקום נוח ונגישות מלאה

השתלת שיניים ללא צורך בהרמת סינוס

השתלה ללא חתך בשיטת זעיר פולשני

השתלות ושיקום הפה במחיר נגיש

הנחה על כל הצעת מחיר מקופת החולים או מרופא פרטי

צוות מומחה בהשתלות שיניים ושיקום הפה

ציוד חדיש ומתקדם לנוחות ורוגע בטיפולים

צרו קשר עכשיו! לייעוץ חינם והתאמת טיפול.

(כתובת: צייטלין 1, תל אביב. קומה א)

או פשוט חייגו אלינו למספר

יש כמה סיבות לבצע השתלת שיניים:

אם איבדתם שיניים ואתם זקוקים לשתלים, אם נאמר לכם שאתם חייבים הרמות סינוס והשתלות עצם והמתנות ארוכות של זמן, אם החלטתם לשפר את מראה חלל הפה ואיכות החיים: באמצעות שתלים מיוחדים אפשר להשלים שיניים באופן מידי בלי המתנה מיותרת ובלי השתלות עצם (אחרי בדיקת התאמה).

המרפאה של דר' מוחסן תחזיר לכם את החיוך. במקום מומחים בהשתלת שיניים עם 33 שנות ניסיון. אנו מבצעים השתלת שיניים ביום או בזמן קצר, ומציעים השלמת שיניים עם מראה טבעי וטיפולים ללא קיצור סינוסים.

עשרות לקוחות ממליצים על הטיפול שקיבלו אצלנו בקליניקה

הכירו את השיטות שלנו

השתלות שיניים קומפרסיביות (מהירה) ביום אחד

השתלת שיניים מיידית באמצעות שתלים מיוחדים ובלי הרמות סינוס. שם ההשתלה מקורו בדחיסה – השתלים דוחסים את העצם ונותנים לכל שתל אחיזה, יציבות ועמידות.

השתלת שיניים ללא הרמות סינוס

השתלת שיניים המאפשרת שיקום הפה בלי הרמות סינוס ומאפשרת קבלת שיניים מיידית. הרבה מקרים מצריכים השתלת עצם והרמת סינוס, כאשר למטופל יש מחסור עצם גדול. השתלים הקומפרסיבים המיוחדים שלנו מאפשרים לנו לבצע שתלים גם במקרים בהם יש מחסור בעצם וצורך בהרמת סינוס לפי השיטות הקונבנציונליות מבלי הרמת סינוס וניתוחים מיותרים.

שתלים פטרוגאידים

הם תת סוג בשתלים הקומפרסיבים שנעגנים בעצם הפטרוגאידית בלסת העליונה וחוסכים את הרמת הסינוס והשתלת העצם באמצעות השתלים הפטרוגאידים אנחנו חוסכים את הצורך בהרמת סינוס ומשקמים את הפה בלי הרמות סינוס, דרך טכניקה מיוחדת של החדרת שתלים בזווית ובאמצעות המאפיין הדוחס המספק הרכבה מיידית, יציבות וגבוה.

שתלים קצרים

שתלים רחבים וקצרים במיוחד המיועדים למטופלים עם מחסור חמור בעצם. שתלים אלה יוצרו באופן מתאים ללסתות מחוסרות עצם מבלי להתפשר על חוזקת השתל ומבלי שיהיה צורך בהרמות סינוס או השתלות עצם.

שתלים בזאלים ביום אחד

שתלים בזאלים הם שתלים מיוחדים למצבים בהם כמעט אין עצם בכלל אצל המטופל. שתל בזאלי מיוצר כחלק מבחינת מבנה ובכך מונע על הצטברות חיידקים. שתל בזאלי מוחדר לתוך אזורים של העצם הבזאלית. העצם הבזאלית הרבה יותר צפופה וחזקה מהעצם הספוגית הרגילה מה שמאפשר יציבות רבה. שתלים הבזאלים הם נעשים ביום אחד כמערכת אחת.

ד״ר מוחסן הינו רופא שיניים בכיר ומומחה במתן פתרונות למצבים של חוסר שיניים מוחלט או חלקי, במקרים של צורך בהשתלות שיניים מיידית ושיקום הפה, במחסור חמור בעצם המצריך התערבות מיוחדת, שיפור אסתטיקה של חלל הפה ועוד. מרפאות ד״ר מוחסן ממוקמות בלב תל אביב, בפתח תקווה ובפרדס חנה, ומצוידות בטכנולוגיה ובציוד המתקדם ביותר על מנת לספק את הטיפולים האיכותיים ביותר.

ד״ר מוחסן מומחה בהשתלות שיניים ושיקום הפה תוך מתן פתרונות למצבים קשים של מחסור שיניים. ד״ר מוחסן חבר באיגוד המשתילים העולמי ICOI, חבר באיגוד המשתילים הישראלי IAOI ומקפיד להתעדכן בקורסים ובמאמרים רפואיים כדי להעניק את הטיפולים המתקדמים ביותר למטופליו.
אז אם אמרו לכם שאתם צריכים הרמות סינוס או השתלות עצם, אם אמרו לכם שאתם חייבים לחכות תקופות ארוכות על מנת להנות משיניים מושלמות: הכירו את השתלים הקומפרסיבים, המאפשרים השלמה מיידית של שיניים בלי המתנות ארוכות.

רוצים לחזור לחייך, לחוש בטחון עצמי, וחשוב מכול להשקיע בעצמכם ובבריאות שלכם – המרפאה של ד"ר מוחסן מציעה שתלים ביום אחד, ללא כאב ובצורה המקצועית ביותר.

צפו בשינוי האדיר ותחליטו בעצמכם:

שאלות נפוצות

השתלת שיניים קומפרסיבית היא השתלת שיניים מיידית באמצעות שתלים מיוחדים ובלי הרמות סינוס בטכניקה שמאפשרת קבלת שיניים מיידית או תוך זמן קצר.

כמו שאר השתלים, שתל קומפרסיבי עשוי מטיטניום. מדובר בטכניקה חדשנית של השתלת שיניים שמשתמשת בשתלים מיוחדים שיוצרו עבור הטכניקה הזאת מה שמאפשר אחיזה ויציבות גבוה מה שמאפשר הרכבת שיניים מיידית ובלי השתלות עצם או הרמות סינוס

אחרי בדיקה וצילומים, הרופא מרדים את המקום בהרדמה מקומית ומכין מקום לשתל באמצעות קידוח מיוחד. לאחר מכן, מכניסים את השתלים למקום בלי לחשוף את החניכיים כשהכל נעשה בשיטה זעירה ועדינה.

סיכויי ההצלחה הם דומים להשתלת שיניים רגילה והם נעים בין 95%-99% אחוז הצלחה. במרפאה של ד"ר מוחסן נעשית בדיקת התאמה, כדי לוודא שתהיה בזמן ההשתלה מספיק יציבות ראשונית כמו השיטה "הרגילה".

במהלך הטיפול אין שום כאב והכל נעשה בהרדמה מקומית למקום ההשתלה. מה שמיוחד בשיטה זאת הוא זווית ההשתלה, השתלים מוכנסים באלכסון ובזוויות ולא באופן ישר כך גם מרוויחים יציבות וחוסכים בניתוחים מיותרים כמו השתלות עצם והרמות סינוס.

התהליך אורך בין 20 דקות ועד שעה.

אחרי השתלה קומפרסיבית אפשר לחזור לשגרה באופן מיידי ואין צורך בתקופת המתנה ואין הפרעה לשגרת החיים הרגילה.

במרפאה של ד"ר מוחסן בתל אביב צוות מאמינים שהכול מתחיל בחיוך, גם בזמנים קשים. במרפאה תקבלו מעטפת טיפולים שלמה ושיניים מושלמות בזמן קצר, עלות נוחה ומחיר אטרקטיבי, ליווי לכל אורך הדרך, ו33 שנות ניסיון בהשתלות שיניים ורפואה מתקדמת.

חייגו עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות

דילוג לתוכן